Formacionet/ Huddersfield vs Manchester United

0

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e 1/8 së finales të FA Cup mes Huddersfield dhe Manchester United.

Loading...

Këto janë formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Loading...

Lini nje pergjigje