Standard.al

‘Rama s’ka ç’të flasë për shpikjet politike të Kosovës, merru me shpikjet e Shqipërisë, se të dalin boll’

0

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka replikuar ashpër ndaj kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Me anë të një postimi në rrjetin social facebook ai uron Pavarsinë e Kosovës dhe i bën thirrje Ramës që të mos merret me shpikjet politike të Kosovës.

Ja postimi i plotë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.