Standard.al

Plas rëndë/ Genti Kame: Ku ishe ti Ema Andrea, k**va e Edi Ramës

0

Debati për Teatrin Kombëtar ka degjeneruar në fyerje midis aktores Ema Andrea dhe aktorit Genti Kame,  djalit të regjisorit Gëzim Kame, me të cilin aktorja pati një debat në momentin që i doli në mbrojtje Altin Bashës.

Aktori Genti Kame, ka komentuar në një status të Andreas duke hedhur fyerje të rënda saj dhe aktorëve të tjerë.

Sipas tij, ajo dhe kolegët e tjerë, nuk u dëgjuan kur babai i tij mbeti pa punë sepse ajo vetë binte në kundërshtim pasi Rama ishte ministër Kulture.

Ema Andrea, Gëzim Kame dhe Laert Vasili kanë shpalluar kandidaturat e tyre për postin e drejtorit të Teatrit Kombëtar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.