Standard.al

Plagoset me thikë i riu. Emri

0

Nje plagosje ka ndodhur ne Vau Dejes.

I plagosur ka mbetur shtetasi Xhulio Rodestani. I riu eshte plagosur me thike nga dy persona ne Vaun e Dejes pas nje sherri te momentit.

Shtetasi Xhulio Rodestani eshte derguar ne spitalin rajonal te Shkodres dhe eshte jashte rrezikut per jeten.

Ndërsa A. P. 40 vjeç dhe K.P. 30 vjeç, vëllezër janë shoqëruar në Polici si të dyshuar të plagosjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.