VIDEO +16/ Strip me Arjan Çanin…

0

Këtë të premte Arjan Çani në emisionin e tij në “Zonë e Lirë” kishte ftuar disa striptiste nga një klub nate në Tiranë.

Loading...

Moderatori i njohur i emisionit që nuk njeh censurë u çmend nga performanca e vajzave nga Serbia, Maqedonia dhe mbi të gjitha nga Shqipëria.

Sigurisht për shkak të paragjykimit vajzat kishin mbuluar ftyrën por askush nuk i shikonte në fytyrë pasi të pasmet e tyre ishin bombastike.

Shikoni performancën e tyre të kërcimit, minuta: 10:00

Loading...

Lini nje pergjigje