FOTO/ E dashura e Neymar, mbretëresha e karnavaleve në Rio

0

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë.

Loading...

Bukuroshja Bruna Marquezine nuk mund të mungonte në karnavalet e Rios dhe në mediat sociale është vlerësuar si mbretëresha e tyre.

Veshja e saj, që i nxirrte në pah hiret e saj, është pëlqyer pa masë nga ndjekësit e saj në “Instagram”.

Loading...

Lini nje pergjigje