Standard.al

VIDEO/ Denoncon avokati: Si VOA dhe ambasadori Lu fshehën votimin e PS kundër SHBA-ve

0

Avokati Altin Goxhaj akuzoi Zërin e Amerikës dhe ambasadorin e SHBA-ve në Tiranë se manipuluan lajmin per votimin në Tiranë të rezolutës, ku PS votoi kundër, duke mos ndryshuar qëndrim për votën në OKB

STATUSI I PLOTE

JA SI ARMAND MERO I ZËRIT TË AMERIKËS ZHDUKU LAJMIN PËR REZOLUTËN E PS KUNDËR SHBA!

Nga Levizja AntiSoros
A doni ta dini se pse Peticion Kombëtar Drejtuar Washingtonit për ta informuar dhe kërkuar një Mision Verifikimi për sponsorizimin që Ambasada Amerikane dhe instrumentat amerikanë në Tiranë i bëjnë një Axhende AntiAmerikane të Klikës Soros? Ndiqni këtë video për të parë se si VOA – Zëri i Amerikës bashkë me Ambasadorin Donald Lu fshehën Rezolutën AntiAmerikane të Partisë Socialiste dhe vetë debtain e ashpër mbi 1 orë në Parlament midis PS dhe Opozitës për votën e Shqipërisë kundër Amerikës! Sps Donald Lu dhe Armand Mero i Zërit të Amerikës janë klyshët e Soros që veprojnë kundër interesave të SHBA! Ndaj duhet të mbështesni Peticionin tonë drejtuar Washingtonit te www.populli.tv. por shpejt se në dt 20 Shkurt, në përvjetorin e rrëzimit të Diktatorit ne e dërgojmë atë me ty ose pa ty!!!

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.