Standard.al

Ermal Mamaqi ‘tallet’ keqazi me Albi Nakon

0

Pas përfundimit të spektaklit ‘Dance With Me’ koreografi Albi Nako qëndroi larg rrjeteve sociale.

Por tashmë që ish-partnerja e tij kthehet në Tiranë dhe Albi jep sinjale në Instagramin e tij. Ai ka publikuar një foto në Instagram teksa ndodhet në makinë. Por ajo që do ju bëjë të qeshni është reagimi i Ermal Mamaqit.

‘Mmmm sa i miiir’ ka shkruar ai shoqëruar me emoji që duken të qeshura me lot. Nga ana tjetër Albi nuk e ka getur të arsyeshme ti kthejë përgjigje aktorit Mamaqi.

Albi dhe Klaudia u vunë në qendër të vëmendjes pas ndarjes së tyre, por tashmë duket se të dy kanë rënën në qetësi.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.