Tiranë, grabitje në mes të ditës

0

Një person i maskuar dhe me armë në dorë ka grabitur një karburant.

Loading...

Ngjarja në zonen e Bathores në periferi të Tiranës. Mesohet se personi i maskuar ka marre leket e xhiros.

Ai ka pasur nje thike me vete.

Loading...

Lini nje pergjigje