Skandal/ BE sjell eksperten e Soros për Reformën në Drejtësi

0

Avokati Altin Goxhaj me anë të një postimi në rrjetin social facebook ka reaguar ashpër ndaj qeverisë, ku theksoi se Soros ka sjellë ekspertene tij për reformën në drejtësi.

Loading...

Ja postimi i plotë

E FUNDIT! BE SOROS SJELL EKSPERTEN E SOROS QË DO FUSË NË BURG OPOZITËN DHE KUNDËRSHTARËT E SOROS!!!
E patë si qeshte Edi dje kur miratoi Rezolutën që Shqipëria do të votojë gjthm kundër SHBA dhe kërcënontë kundërshtarët se do ti arrestojë një e nga një të gjithë përveç Lulit?
Sps javës tjetër mbërrin në Tiranë si Ekspertja për Arrestimet ishMinistrja e Drejtësisë së Rumanisë e njohur në të gjithë Rumaninë si Njeriu i Soros Monica Luisa Macovei emri i të cilës iu gjet në dokumentin që u hackeruan nga serveri i Sorosit si njeriu i tij i besuar… dhe doli bashkë me dokumentin që kish firmos Lul Basha me Soros në 5 Dhjetor 2014 ku i jepej Fondacionit Soros ekskluziviteti i përgatitjes së Reformës në Drejtësi!
Për më shumë se kush është kjo plehra e Soros që do sjellë BE lexoni këtu: https://capitalresearch.org/…/george-soros-romanian-ghosts…/

Loading...

Lini nje pergjigje