Shkëlzen Berisha, problemi kronik i Andi Bushatit/ Zell për të folur, përtac për të lexuar

0

Shkëlzen Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ndaj deklaratave të një dite më parë të Andi Bushati në lidhje me CEZ.

Loading...

“Problemi kronik i Bushatit, nuk është vetëm dembelizmi për të lexuar, por dhe zelli për të folur për ato që “përton” të lexojë”, shkruan Shkëlzen Berisha në rrjetet sociale.

Loading...

Lini nje pergjigje