Një foshnje 8 muajshe viktima e parë e fruthit në Shqipëri

0

Një foshnje 8 muajshe ndërroi jetë pas komplikacioneve nga fruthi.

Loading...

Mësohet se ngjarja është regjistruar pak ditë më parë.

Foshnja 8 muajshe ishte shtruar prej disa ditësh në Pediatrinë e Tiranës pas komplikacioneve në mushkëri.

Foshnja që humbi jetën ishte nga Puka dhe mësohet se nuk ishte vaksinuar.

Loading...

Lini nje pergjigje