‘Mafia e pronave’/ Aksion i madh policor në Durrës

0

Arrestohen disa persona për veprën penale “korrupsion me pronat” në periferi të Durrësit. Aksioni mësohet se nisur që pasditen e djeshme.

Loading...

Në orën 10:00 prokurori Afrim Shehu dhe drejtori i policisë vendore të Durrësit. Alfred Çepe do të dalin në një konferencë për shtyp

Loading...

Lini nje pergjigje