Gruaja nuk duron dot të hyje në sallën e operacionit, lind në korridor të spitalit

0

Një grua e quajtur Jesica Hogan ka sjellë në jetë fëmijën në korridorin e një spitali.

Loading...

Ngjarja është fotografuar e gjitha nga një fotograf I cili më pas I ka postuar fotot në profilet e tij të rrjeteve sociale.

Bashkëshorti e ka marrë gruan për ta dërguar në spital pasi ajo e ndjeu se diçka po vinte po nuk ka duruar deri në sallën e operacionit.

Fëmija lindi në mënyrë të shëndetshme dhe prindërit e quajtën Max.

Loading...

Lini nje pergjigje