Gazetarja sportive më seksi që u akuzua si agjente ruse /Foto

0

Ish-modelja e njohur e Play Boy-t, Victoria Bonya tashmë është një gazetare sportive. Ajo vijon të shkëlqejë në daljet mediatike, por edhe në rrjetet sociale. 38-vjeçarja duket në një formë të mrekullueshme dhe nuk i tregon vitet që ka vitet mbi shpinë.

Loading...

Së fundi ajo u përfshi edhe në një incident, në një aeroport, ku u ndalua pasi dyshohej se mund të kishte lidhje me KGB-në, rrjetin rus të spiunazhit. Victoria është mjaft e lidhur me futbollin dhe në Instagramin e saj gjen shpesh foto me futbollistë, të cilët i takon sapo i jepet rasti.

 

 

Loading...

Lini nje pergjigje