“Lu nuk është ambasador i SHBA, por i Soros”

1

Dritan Kaba në një postim në rrjetin social facebook ka reaguar për mos praninë e ambasadorit Lu në parlament.  Kaba shkruan se në mungesë të tij ai na dhuroi ca skena politike. fjithashtu ai quan si ambasadori i Soros dhe jo i SHBA.

Loading...

Posimi i plotë:

SKANDAL- Diskutohet per voten kunder SHBA dhe ambasadori Lu nuk eshte i pranishem ne Parlament. Per Reformen e deformuar ne Drejtesi ai na dhuroi skena erotike ne lozhe, sot nuk denjoi te degjonte nga salla debatin me te rendesishem te zhvilluar ne Parlament.
Ky nuk eshte me ambasador i SHBA por i fonacionit Soros dhe ne sherbim te hapur antiamerikan, anti Trump.
Keshtu konsiderojeni kete ambasador qe nga sot!
Ky qe nxiton te beje deklarata sapo klani kriminal ne pushtet ndihet ne veshtiresi, ky nuk ngurron te brockullise e ti jape te drejte te shkelin Kushtetuten!

Loading...

1 Koment

  1. Mos u merrni me ambasadoret, se nqs nuk do te mbeshtetnin shtetin Shqipetare ne do te shderroheshim ne nje xhungel te eger qe do te turbullonim te gjithe.
    Ju e shikoni situaten e shqipetareve brenda ballonit shqipetare dhe jo nga jashte saj.

Leave a Reply to american16al Anulo pergjigje