Ja si flasin shqip Rita me të ëmën

0

Rita Ora njihet për faktin se shumë herë e ka treguar prejardhjen e saj në secilën intervistë dhënë anembanë botës. Ajo po ashtu  nëpër rrjete sociale shpeshe ka shfaqur edhe nënën e saj, e cila njihet si grua pozitive dhe moderne.

Loading...

Dhe është pikërisht komenti i Verës ai që na ka rënë në sy tek një fotografi e postuar e Ritës në Instagram, ku e ëma i shkruan: “So cute je bre nana”, duke e komplimentuar kështu të bijën me anë të dy gjuhëve.

Image

Loading...

Lini nje pergjigje