Grabitjet e pikave valutore, arrestohet 25 vjeçari

0

Një 25-vjeçar është ndaluar nga policia e Fierit, pasi dyshohet si autor i 4 grabitjeve të pikave të këmbimit në Fier, ndodhur së fundmi.

Loading...

Ai është person me precedentë penalë të mëparshëm, i  dënuar më parë për “Plagosje të rëndë me dashje” dhe “Shkatërrim prone”.

Loading...

Lini nje pergjigje