FOTOT/ Edi Rama dhe gjuha e trupit kur flet Basha

0

Pak i sikletshem per Edi Ramen momenti kur ne foltoren e parlamentit flet Basha. Mundohet te qeshe me zor dhe e eqeshura eshte nje e qeshur halli , si per te mbuluar ate mllef qe ka , kruan koken gje qe njehet boterisht si sindroma e njerezve te cilet nuk kontrollojne nervat dhe emocionet.

Loading...

Z. Kryeminister nuk e ka fajin lekura e kokes per skandalet e juaja, por koka vete….

Loading...

Lini nje pergjigje