E habitshme/ Çfarë po shikojnë Bushati dhe Senida tek Rama?

0

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me debate të forta mes pozitës dhe opozitës, batuta mes ligjvënësve, por edhe nga momente që lenë vend për interpretime.

Loading...

Një nga këto është edhe kjo që është kapur në këtë foto ku shfaqet Kryeministri Edi Rama dhe në krah të tij janë Senida Mesi, zv.Kryeministre dhe Ditmir Bushati, ministër i Jashtëm.

Duket se Mesi dhe Bushati po komunikojnë, ndërsa Rama është tërhequr pas në karrigen e tij në Kuvend. Por ndoshta, si Mesit dhe Bushatit i ka tërhequr vëmendjen diçka te Kryeministri, i cili duket se ka marrë pozicionin e një “kaposhi”…

Loading...

Lini nje pergjigje