Tronditet Bajerni, Levandovski kërkon të transferohet te Reali

0

Bajerni i Mynihut në ankth. Kampionët e Gjermanisë i druhen një largimit të Robert Levandovskit në fund të sezonit. Sulmuesi polak sipas gazetës spanjolle “Marca” kërkon që të transferohet te Reali i Madridit. “Galaktikët” prej kohësh kanë shfaqur interes për të, dhe mesa duke herë gjithçka do të mbyllet me sukses.

Loading...

La Lig duket kompeticioni i duhur për Levandovskin për të treguar se është një nga sulmuesit më të mirë në botë. Agjenti i lojtarit Cezari Kuçarski ka marrëdhënie shumë të mira me madrilenët. Levandovski ka kontratë deri në vitin 2021, por kjo nuk pritet të jetë problem për Realin që është gati që të shpenzojë një shifër të lartë për t’i bindur që ta lënë të lirë.

Loading...

Lini nje pergjigje