FOTO/ Duka u shpall fitues, Bashkim Fino i befason të gjithë me këtë gjest

0

Menjëherë pasi rezultatet shpallën fitues Armand Dukën në krye të FSHF-së, kandidati dhe njëkohësisht Deputeti i Partisë Socialiste, Bashkim Fino shkoi për ta përqafuar.

Loading...

Pavarësisht se do ta ndjekë në gjyq çështjen e shoqatave të pa regjistruara, Fino i uroi punë të mbarë Dukës gjatë 4 viteve të ardhshme.

Gjatë raundit të dytë presidenti aktual i FSHF-së, ka marrë 38 vota ndërsa Bashkim Fino vetëm 24 vota, 3 prej tyre ishin të pavlefshme.

Loading...

Lini nje pergjigje