Çfarë po ndodh tek PSG? Neymar pranë largimit, Mbappe i rrëmben 10-tën

0

Në ndeshjen e djeshme të PSG kundër Sochaux, braziliani Neymar mungonte dhe numrin e tij e kishte marrë Mbappe.

Loading...

Shume media kanë shkruar se kjo mund të jetë një shenjë që Neymar është drejt largimit dhe numrin 10, më vonë do ta marrë Mbappe.

 

Loading...

Lini nje pergjigje