‘Arratisja’ e motrave Vjollca pas përfundimit të emisioneve

0

Pasi mbylli me sukses emisionin e parë në Tv Klan, moderatorja e njohur Marina Vjollca duket se po shijon disa pushime së bashku me të motrën Luanën.

Loading...

Edhe prezantuesja e Top Channel, mbyll këtë të shtunë emisionin “Shiko Kush Luan”, për t’i lënë vendin prgramit të Arbanës “Dua të të bëj të lumtur”.

Pas një sezoni të suksesshëm Luana mesa duket ka gjetur kohën tashmë për të vizituar një vend me borë. (Kujtojmë që emsionin i fundit për këtë sezon i Luanës është regjistruar dhe do të transmetohet të shtunën).

Tashmë le të kthehemi tek pushimet e vajzave. Dyshja simpatike me siguri janë në Kosovë, dhe kjo e ka një arsye.

Marina ka qenë ajo e cila ka publikuar foto në Instastory duke treguar tashmë se do të shijojë disa ditë me Lui-n siç e thërret ajo motrën e vogël.

 

Loading...

Lini nje pergjigje