‘Zot si munde…? Kush e ngushëllon zemrën e nënës…’

0

Lajmi i hidhur për aktoren e njohur Tinka Kurti ka tronditur mbarë opinionin.

Humbja e djalit të saj të vetëm ka bërë që shumë art dashës t’i bashkohen dhimbjes së një nëne që humb fëmijën.

Loading...

Një postim ngushëllues dhe mjaft prekës ka qenë ai i këngëtares së njohur Irma Libohova.

‘S’kam fjalë .Fëmija ka hise me shpirtin e nēnës.Kush e ngushëllon zemrën e nënës?!Zot si munde?R I.P.’-shkruan këngëtarja e mirënjohur në postimin ngushëllues për humbjen e madhe të aktores Kurti.

Lajmi i hidhur për humbjen e Zef Kurti u bë i ditur mbrëmjen e djeshme. Djali i aktores, i cili jetonte në Kanada u nda nga jeta pak çaste pasi komunikoi në telefon me të ëmën. Himbja e tij mësohet se ndodhi për shkaqe natyrale.

Loading...

Lini nje pergjigje