Ilda Bejleri ‘lë’ studion sportive dhe ka një super mundësi të re

0

Ilda Bejleri duket se krah studios sportive do të shikojmë edhe në një reality show.

Loading...

Së shpejti në ekranet televizive to të startojnë spektakle të reja ku ndër më të përfolurat është Big Brother Vip si dhe një spektakël kërcimi.

Me anë të postimit të fundit Ila ka lënë të kuptohet se do të jetë pjesë e spektaklit të kërcimit, por nuk ka dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë konkretisht

 

Loading...

Lini nje pergjigje