Standard.al

E rëndë/ Gruaja shtatëzënë vdes nga kafshimi i gjarprit, ja lloji i bishës helmuese

0

Një grua shtatzënë dhe foshnja e saj kanë vdekur pasi u kafshuan nga një gjarpër në oborrin e shtëpisë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Meekatharra, në perëndim të Australisë së fundmi.

Gruaja 27-vjeçare ishte në oborrin e shtëpisë së saj, kur është kafshuar nga zvarraniku vdekjeprurës dhe menjëherë ka pësuar një goditje në zemër.

Ajo u dërguar me urgjencë në spital, por pavarësisht ndërhyrjen së menjëhershme të mjekëve, 27-vjeçarja fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.