Tiranë, atentatorit grek i kapet celulari i mbyllur me kod dhe dokumenti i një femre

0

Atentatorit grek Efthymoios Efthymiou, të akuzuar se ka vrarë shqiptarin Defrim Kasmi, i janë sekuestruar nga Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, një mori dokumentesh, parash dhe sendesh të tjera, pasi ekziston dyshimi se janë prova që mund të humbasin.

Loading...

Përveç parave lekë dhe euro, Efthymiou iu gjet një celular Samsung që është i mbyllur me kod sigurie dhe një dokument në greqisht me foton e një femre.

Loading...

Lini nje pergjigje