Kontrata për rrugën e Arbrit, reagon deputetja e PD: Propagandë për fushatë elektorale

0

Deputetja e PD-së Dhurata Çupi ka reaguar pas firmosjes së kontrates prej 240 milion eurosh të Rrugës së Arbrit.

Loading...

Çupi shkruan në Facebook, se rruga do të fillojë në kohë fushate elektorale dhe kjo i shërben vetëm propagandës së qeverisë.

Sipas saj, dibranët edhe këtë vit nuk do të kenë asnjë investim nga qeveria.

Image

Loading...

Lini nje pergjigje