FOTO/ Transparenca e avokates më seksi në Shqipëri

0

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet. Bëhet fjalë për Redona Koçin, që shumë  e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet në drejtësi.

Loading...

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë mjaft e përfolur në shtypin rozë.

Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.

Në foton e fundit për ditëlindjen e saj ajo shfaqet me një fustan transparent.

Loading...

Lini nje pergjigje