“Çmendet” polici, dhunon gruan dhe ngacmon seksualisht kunatën

0

Një 28-vjeçar me profesion oficer policie është vënë në pranga pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij.

Loading...

Forcat blu bëjnë me dije se 28 vjeçar me banim në Tiranë, por efektiv në Lezhë akuzohet se ka ngacmuar seksualisht edhe kunatën e tij. Polici me inicialet A.Sh është arrestuar nga sektori i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

“Më datë 03.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi A.SH, vjeç 28, banues në Tiranë (punonjës Policie ne Lezhe), për veprat penale ‘Dhune ne familje’ dhe ‘Ngacmim seksual’ pasi ka ushtruar dhune fizike ndaj bashkëshortes se tij si dhe dyshohet se ka ngacmuar seksualisht kunatën e tij”, njoftoi SHÇKB.

Loading...

Lini nje pergjigje