Video Lajm/ Ja si e përshëndet vajza nga Kanadaja kryeministrin, Edi Rama të q…

0

Kjo video po çmend rrjetin. Vajza nga Kanadaj shan në shqip kryeministrin Edi Rama.

Loading...

Epo siç duket kryeministri nuk ka krijuar urrejtje vetëm nga shqiptarët, por me këto që ai ka bërë tashmë urrehet edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Dëgjojeni vajzën dhe gjithçka kuptohet:

 

Loading...

Lini nje pergjigje