‘Prokuroria e nënës dhe Prokuroria e njerkës’

0

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Silva Caka ka reaguar ashpër ndaj qeverisë dhe kryeministrit Rama. Me anë të një postimi në rrjetin social facebook Caka ka theksuar se drejtësia ka marrë fund.

Loading...

Ja postimi i plotë”

Loading...

Lini nje pergjigje