Standard.al

Dita e miqve, ish-deputeti i PS uron “Rilindjen”: Lum Shqipëria për ju

0

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Andis Harasani ka thumbuar sot ish-kolegët e tij në Partinë Socialiste. 4 Shkurti njihet edhe si Dita e Miqëve. Më ketë rast, Harasani tha me ironi, se Rilindasit janë shembulli i mirësisë, besës dhe ndershmërisë.

“Sot është Friends day. Dua të uroj të gjithë RILINDASIT! Shembull mirësie, ndershmërie, bese, përkushtimi! Lum Shqipëria per ju”,- shkruante në Facebook, Harasani.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.