Horoskopi i Shkurtit/ E zbulon Meri: Ja shenja që duhet të ketë kujdes nga skandalet erotike

0

E ftuar tek “Rudina”, ditën e djeshme, astrologe Meri Shehu ka dhënë parashikimin për muajin shkurt për të gjitha shenjat e horoskopit, duke i renditur nga ato më pak të privilegjuarat nga fati, deri tek më të privilegjuarat.

Loading...

Sipas Merit, një nga shenjta më me pak fat për muajin shkurt që sapo ka nisur janë Binjakët, jeta e të cilëve këtë muaj do të karakterizohet nga skandalet dhe zhgënjimet.

“Binjakët do kenë disa zhgënjime, utopi-ra dhe skandale në jetën personale, por edhe në lidhje me karrierën. Kështu që kujdes me eprorët, kujdes me marrëdhëniet ekonomike, kujdes me lidhjet erotike sidomos në data 17 dhe 25 shkurt që janë edhe datat më të vështira të muajit shkurt përsa i përket skandaleve”, tha Meri.

Loading...

Lini nje pergjigje