Linda Rei nuk ndalet, publikon foto lakuriq mes dy meshkujve

0

Pjesëmarrja në “Dance with me” dhe më pas largimi i bujshëm e ktheu fort në vëmendje transgjinoren Linda Rei.

Loading...

Kohë pas kësaj pjesëmarrje Linda u përfol për një lidhej të re dashurie deh këtë e dëshmoi me anë të disa fotove në rrjetet socilale.

Kohët e fundit ajo është kthyer fuqishëm me anë të disa publikimeve +18.

Ajo shfaqet nudo mes dy meshkujve krejtësisht të zhveshur.

Në njërën foto ajo shfaqet e zhveshur pranë një mashkulli lakuriq, të shtrirë në një trung peme.

Ndërsa në foton tjetër Linda shfaqet mes dy meshkujsh, njëri prej të cilëve po e shikon në mënyrë provokuese

 

Loading...

Lini nje pergjigje