Foto/ Enca dhe gjoksi i saj bombastik

0

Këngëtarja Enca Haxhia është njëra prej këngëtarëve që famën e saj e ka ndërtuar edhe me asetet e saj super seksi.

Loading...

E kur jemi në këtë pikë, aseti kryesor i këngëtares është padyshim gjoksi i saj.

Enca që nga fillimet e saj nuk ka hezituar për të treguar vijat e saj trupore, por ishte gjoksi i saj ai që kishte bërë që të përflitet më të madhe në media.

Këngëtarja vitin e kaluar nuk ishte shumë aktive.

Ajo lansoi këngën “Ciao” vitin e kaluar, një këngë e cila tashmë është një hit dhe ka më shumë se 15 milionë klikime

Loading...

Lini nje pergjigje