VIDEO/ Thirrja për protestën e shtunës për marrëveshjen detare: Ballë për ballë me Greqinë!

0

Avokati Altin Goxhaj dhe Armir Shkurti ishin sot në Ksamil ku në shenjë simbolik bën thirrje per protesten e se shtunës nga vendi që është ngjitru me shtetin fqinj.

Loading...

“Ballë për ballë me Greqinë! LIVE nga Ksamili: THIRRJE PËR PROTESTË!”, theksoi Goxhaj.

Ndiqni videon: 

Loading...

Lini nje pergjigje