Standard.al

Pyetje pikante e Lubonjes per Bashen, per deputetin e Vlores

0

Ne studio e hapur te Eni Vasilit , analisti Lubonja  ben shume pyetje kryetarit te opozites, ku bien ne sy ato mbi oligarketn nese do te vazhdoje ti perkrahe, por nje tjeter pyetje pikante eshte ne lidhje me deputetin Shehaj te vlores, i cili eshte i pasur, vjen nga fusha e biznesit dhe nuk ka asnje histori tjeter me PD, se fundi bashkoi votat me PS, per Aeroportin E vlores qe ka nje kontrate shum abuzive.

Po per ndertimet pa fund , kullat qe po ndertohen nga oligarket me bekimin e Veliajt vazhdon pyetjen Lubonja.Po per Samir Manen oligark dhe i PS….

Basha: kam denoncuar ndertimet qe po perdoren si pastrim parash droge, Vilma Nushi qe merr 20.000 euro ne dite nga taksapaguesit shqiptare, Inceleratoret e marre nga Rama dhe Ahmetaj.

Basha thote se te jesh i pasur jo domosdoshmerisht je oligark

PEr z. Shehaj nuk u pergjigj

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.