Basha i përgjigjet Ramës me një VIDEO: Vizion, program, lidership…

0

Ndërkohë që gjatë seancës së tensionuar sot në parlamentare, deputetët e opozitës protestonin duke hedhur parulla kundër Ramës, ky i fundit zgjodhi ti filmonte dhe të hidhte një video në Facebook, duke i ironizuar për mënyrën se si bëjnë opozitë.

Loading...

Por kreu  i opozitës Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur me të njëjtën monedhë, duke shpërndarë një video tjetër pikante, që tregon se kush ka qenë vizioni i tij për Shqipërinë në këto vite që po drejton vendin.

VIDEO

Loading...

Lini nje pergjigje