Standard.al

Ballë për ballë me Greqinë/ Thirrje për protestë nga Armir Shkurti dhe Altin Goxhaj

0

Armir Shkurti dhe Altin Goxhaj nga Ksamili i kanë drejtuar një apel qytetarëve që të dalin në protestën e së shtunës kundër faljes së 12 miljeve Greqisë.

“Ju kanë marrë shtëpinë heshtët, ju kanë marrë pronat heshtët, ju morrën dinjitetin heshtët, tani po ju marrin detin dhe pastaj do ju marrin tokën. Ndaj të shtunën shqiptarët duhet të protestojnë, pasi po nuk dolën do të jenë bashkëpunëtorë të Edi Ramës”, ishte mesazhi i përcjellë nga Shkurti dhe Goxhaj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.