Standard.al

Ndërron jetë ish tekniku i kombëtares italiane

0

Ish tekniku i kombëtares italiane Azeglio Vicini ka ndërruar jetë në Brescia, bëjnë të ditur mediat italiane.

Vicini do të festonte në mars 85-vjetorin e lindjes. Ai ka qenë tekniku i Italisë në Botërorin Itali ’90, dhe qëndroi deri në 1991, para se tua linte kombëtaren Arrigo Sacchi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.