Standard.al

Aksident i rëndë/ Makina përfundon në kanal, ja shkaku

0

Një makinë ka përfunduar e batuar në një kanal në vendin e quajtur Pus Mezin në Vlorë, mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve të para, ka dy persona të plagosur, që udhëtonin në automjetin 4×4.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet policore dhe ato zjarrfikëse.

Rruga ku ndodhi aksidenti është pa ndriçim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.