Standard.al

Të shtëna me armë, ja çfarë ndodhi në QSUT

0

Pasditen e sotme pranë Pediatrisë në QSUT janë rregjsitruar të shtëna me armë. Dyshohet se nga të shtëna ka një të plagosur.

Burime policore thanë se në salla operative është lajmëruar për disa shtëna dhe një person i shtrirë në tokë në një rrugicë pranë rrugës “Kongresi i Manastirit”.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe po punojnë për zbulimin e ploë të mgajrjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.