Standard.al

Selfie dhe të qeshura nga vendi i krimit, ja veprimi i gazetarëve

0

Një ngjarje e rëndë ndodhi para pak orëve ku nje person ka mbetur i vdekur, por si e raportojnë gazetarët krimin e ndodhur?

Ndoshta sdo ta besoni por kjo ngjarje u raportua duke qeshur madje edhe duke bere selfie.

Mesa duket me kaq shumë krime dhe kaq shumë raportime për vrasje, gazetarëve ngjarje të tilla ju ngrenë humorin.

Ja postimi i plotë:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.