Luajti 66 minuta, Suarez befason me fjalët për Coutinhon

0

Pavarësisht se u largua nga loja në minutën e 66’, Suarez thotë se Coutinho bëri paraqitje të mirë në “Camp Nou”.

Loading...

“Është e vështirë të debutosh në Camp Nou në Ligë”, tha Suarez.

“Coutinho ishte i mirë. Ai bëri paraqitje të mirë duke udhëhequr lojën dhe ekipi është i lumtur me kontributin e tij”, shtoi Suarez.

Loading...

Lini nje pergjigje