Standard.al

Ja viktima që u qëllua tek “Kongresi i Manastirit”

0

Rreth para një ore në rrugën “Kongresi i Manastirit” ka pasur të shtëna me armë, ku menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta të policisë duke zbuluar se:

Në  një rrugicë që lidhet me rrugën “Kongresi i Manastirit”, në afërsi të Morgut  është vrarë me armë zjarri shtetasi D.K, rreth 40 vjeç.

Policia ka ngritur pika të shumta kontrolli, si dhe po krihet zona.

Grupi hetimor në vendngjarje po grumbullon çdo provë që mund të çojë në identifikin e autorëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.