Standard.al

Arrestohen 8 biznesmene , Por jo Sajmir Tahiri

0

Shkon në 8 numri i biznesmenëve të arrestuar për skemën e mashtrimit me TVSH në vlerën e 9 milionë dollarëve. Është arrestuar dhe Artur Bajramaji, që ishte në kërkim. Tani në kërkim janë 3 biznesmenë.

Mir bejne qe i arrestojne dhe keta, por problemi dhe pyetje me shqetesuese eshte kur do te kapen peshqit e medhenj, pse larguan deshmitarin kyc te ceshtjes Tahiri?????

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.