Standard.al

VIDEO/ Zhvishet nudo dhe futet për t’u larë në shatërvanin më të njohur në Itali!

0

Ajo u zhvesh ashtu siç e ka bërë nëna dhe pa hezituar fare u fut në shatërvanin e njohur në mes Romës në “Piazza Navona”, në praninë e gjithë njerëzve.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e 25 Janarit, dhe protagonistja e është një grua 33 vjeçare me origjinë nga Siena.

Menjëherë kanë ndërhyrë karabinierët, të cilët e veshën gruan dhe e shoqëruan për në kazermë, ku do përballet me akuzën e kryerjes së akteve të turpshme në publik.

Video

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.