Miriam Cani publikon një foto të adhurueshme të Ameli

0

Këngëtarja Miriam Cani u është rikthyer takimeve të ngrohta me vogëlushen e zemrës

Ajo dhe vajza e saj, Ameli janë dy mikesha shumë të mira dhe këtë e tregojnë postimet e një pas njëshme të këngëtares.

Loading...

‘Duke pire „Cappuccino“ (dmth qumesht) me shoqen time’- ka shkruar Miriami krah votos së vogëlushes.

Me sa duket ‘Cappuccino’ është e preferuar e Ameli dhe mami Miriamit i duhet ta gënjejë me ndonjë truk të vogël.

Miriami është kthyer në ekran pas nëj periudhe të gjatë dedikimi të rritjes së vajzës. Tashmë ajo është një prej anëtareve të jurisë në ‘The Voice Kids’

Loading...

Lini nje pergjigje